תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02.07.2026 | 2026 (רבעון 4) | /― | -€0.83 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
19.11.2025 | 2026 (רבעון 2) | €3.17/€3.38 | €2.88 | 17.02% (+€0.49) | €6.25B/€6.17B | €693.36M | 790.07% (+€5.48B) | |||
09.07.2025 | 2025 (רבעון 4) | /-€0.83 | -€0.52 | -58.54% (-€0.30) | /€2.41B | -€168.78M | 1529.23% (+€2.58B) | |||
21.11.2024 | 2025 (רבעון 2) | /€2.88 | €2.4 | 20.34% (+€0.49) | €5.72B/€5.87B | €684.93M | 757.72% (+€5.19B) | - | ||
11.07.2024 | 2024 (רבעון 4) | /-€0.52 | -€0.28 | -86.36% (-€0.24) | /€2.13B | -€111.82M | 2008.99% (+€2.25B) | - | ||
23.11.2023 | 2024 (רבעון 2) | €2.67/€2.4 | €1.74 | 37.60% (+€0.66) | €5.09B/€5.09B | €572.99M | 788.59% (+€4.52B) | - | ||
06.07.2023 | 2023 (רבעון 4) | /-€0.28 | -€0.82 | 65.82% (+€0.54) | €1.7B/€1.69B | -€75.32M | 2348.31% (+€1.77B) | - | - | |
24.11.2022 | 2023 (רבעון 2) | /€1.74 | -€0.88 | 297.90% (+€2.62) | /€4.12B | €411.26M | 902.13% (+€3.71B) | - | - | |
07.07.2022 | 2022 (רבעון 4) | /-€0.82 | -€1.27 | 35.69% (+€0.45) | /€926.6M | -€175.48M | 628.04% (+€1.10B) | - | - | - |
18.11.2021 | 2022 (רבעון 2) | /-€0.88 | -€0.66 | -33.92% (-€0.22) | €484.63M/€496.28M | -€188.88M | 362.75% (+€685.16M) | - | - | - |
ראו עוד