תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | CHF0.61/― | CHF0.55 | ― | CHF1.28B/― | ― | ― | - | - | - |
10.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.53/CHF0.54 | CHF0.38 | 40.53% (+CHF0.15) | CHF1.2B/CHF1.34B | CHF240.29M | 456.03% (+CHF1.10B) | |||
12.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.55/CHF0.55 | CHF0.5 | 10.25% (+CHF0.05) | CHF1.24B/CHF1.41B | CHF282.58M | 398.76% (+CHF1.13B) | |||
11.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.48/CHF0.38 | CHF0.43 | -11.64% (-CHF0.05) | CHF1.15B/CHF1.25B | CHF244.46M | 411.87% (+CHF1.01B) | |||
13.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.49/CHF0.5 | CHF0.5 | -0.16% (>-CHF0.01) | CHF1.23B/CHF1.31B | CHF351.51M | 272.53% (+CHF957.96M) | |||
13.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.44/CHF0.43 | CHF0.35 | 23.32% (+CHF0.08) | CHF1.25B/CHF1.19B | CHF90.53M | 1214.45% (+CHF1.10B) | |||
15.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | CHF0.5/CHF0.5 | CHF0.27 | 82.47% (+CHF0.23) | CHF1.34B/CHF1.39B | CHF222.51M | 525.67% (+CHF1.17B) | |||
14.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | CHF0.37/CHF0.35 | CHF0.18 | 93.07% (+CHF0.17) | CHF1.2B/CHF1.25B | CHF148.4M | 742.61% (+CHF1.10B) | |||
09.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | CHF0.27/CHF0.27 | CHF0.24 | 16.00% (+CHF0.04) | CHF1.13B/CHF1.1B | CHF105.94M | 936.52% (+CHF992.15M) | - | - | - |
08.02.2022 | 2022 (רבעון 2) | CHF0.18/CHF0.18 | CHF0.17 | 6.94% (+CHF0.01) | CHF904.51M/CHF887.72M | CHF70.66M | 1156.30% (+CHF817.06M) | - | - | - |
ראו עוד