תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.03/― | -€0.06 | ― | €246.48M/― | ― | ― | - | - | - |
07.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | -€0.01/<€0.01 | -€0.14 | 105.88% (+€0.15) | €241.43M/€243.99M | €2.05M | 11818.29% (+€241.94M) | |||
26.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | -€0.06/-€0.19 | -€0.26 | 29.03% (+€0.08) | €252.98M/€253.55M | -€37.1M | 783.39% (+€290.65M) | |||
05.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | -€0.07/-€0.12 | -€0.27 | 56.25% (+€0.15) | €243.77M/€246.18M | -€22.92M | 1173.92% (+€269.10M) | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | -€0.05/-€0.06 | -€0.05 | -16.67% (>-€0.01) | €255.66M/€259.48M | -€11.84M | 2292.21% (+€271.32M) | |||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | -€0.06/-€0.14 | -€0.1 | -41.67% (-€0.04) | €249.56M/€265.01M | -€29.26M | 1005.87% (+€294.27M) | |||
27.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | -€0.19/-€0.26 | -€0.15 | -72.22% (-€0.11) | €248.04M/€261.19M | -€51.87M | 603.51% (+€313.06M) | |||
05.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | -€0.09/-€0.27 | -€0.11 | -146.15% (-€0.16) | €245.63M/€240.52M | -€52.69M | 556.48% (+€293.22M) | |||
06.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | -€0.07/-€0.05 | -€1.81 | 97.20% (+€1.76) | €249.02M/€257.5M | -€11.81M | 2280.06% (+€269.31M) | |||
09.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | -€0.09/-€0.1 | -€0.29 | 64.71% (+€0.19) | €241.73M/€248.97M | -€26.7M | 1032.54% (+€275.67M) |
ראו עוד