תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.58/― | €0.52 | ― | €2.34B/― | ― | ― | - | - | - |
23.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.53/€0.56 | €0.61 | -8.29% (-€0.05) | €2.28B/€8.42B | €1.24B | 578.95% (+€7.18B) | |||
06.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | /― | €0.64 | ― | /― | ― | ― | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.56/€0.52 | €0.57 | -7.81% (-€0.04) | €2.37B/€8.99B | €1.89B | 375.35% (+€7.10B) | |||
18.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.55/€0.61 | €0.56 | 8.25% (+€0.05) | €2.44B/€9.69B | €2.1B | 362.21% (+€7.59B) | |||
08.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.6/€0.64 | €0.55 | 15.43% (+€0.08) | €2.39B/― | ― | ― | - | ||
31.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.56/€0.57 | €0.56 | 0.48% (<+€0.01) | €2.31B/€9.47B | €1.95B | 386.23% (+€7.53B) | |||
02.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.56/€0.61 | €0.6 | 1.78% (+€0.01) | €2.34B/― | ― | ― | - | - | - |
22.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.57/€0.56 | €0.5 | 11.47% (+€0.06) | €2.29B/€9.35B | €1.86B | 401.76% (+€7.49B) | |||
26.10.2023 | 2023 (רבעון 3) | €0.59/€0.55 | €0.56 | -0.96% (>-€0.01) | €2.28B/― | ― | ― |
ראו עוד