תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.99/― | €0.99 | ― | €237.33M/― | ― | ― | - | - | - |
06.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.89/€1.17 | €0.97 | 20.18% (+€0.20) | €237.16M/€267.83M | €20.4M | 1213.07% (+€247.44M) | - | - | |
04.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.13/€1.31 | €1.41 | -7.27% (-€0.10) | €260.79M/€275.83M | €5.98M | 4514.96% (+€269.85M) | - | - | |
05.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.96/€1.12 | €0.9 | 23.58% (+€0.21) | €237.44M/€259.2M | €17.49M | 1382.28% (+€241.71M) | - | - | |
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.9/€0.99 | €0.87 | 13.73% (+€0.12) | €227.53M/€253.66M | €10.47M | 2322.17% (+€243.19M) | |||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.87/€0.97 | €0.86 | 12.87% (+€0.11) | €229.39M/€255.64M | €13.77M | 1756.50% (+€241.87M) | |||
05.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.03/€1.41 | €0.79 | 79.35% (+€0.62) | €250.25M/€270.33M | €29.43M | 818.68% (+€240.90M) | |||
06.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.91/€0.9 | €0.79 | 15.22% (+€0.12) | €241.71M/€251.96M | €16.3M | 1446.22% (+€235.67M) | |||
07.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.78/€0.87 | €0.68 | 27.50% (+€0.19) | €230.16M/€247.85M | €11.81M | 1999.34% (+€236.04M) | |||
01.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.8/€0.86 | €0.89 | -2.88% (-€0.03) | €230.67M/€251.96M | €16.62M | 1416.08% (+€235.34M) |
ראו עוד