| דוח רווח והפסד | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 3.76B | 3.11B | 2.42B | 1.87B | 905.30M |
| עלות ההכנסות | 443.39M | 681.53M | 473.56M | 39.37M | 190.53M |
| רווח גולמי | 3.31B | 2.43B | 1.94B | 1.83B | 714.77M |
| שיעור הרווח הגולמי | 88.19% | 78.06% | 80.40% | 97.89% | 78.95% |
| הוצאות תפעוליות | 578.82M | 353.75M | 332.22M | 323.34M | 144.22M |
| הוצאות מחקר ופיתוח | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| הוצאות מכירה, הנהלה וכלליות | 148.99M | 236.49M | 159.27M | 170.88M | 55.80M |
| הוצאות הנהלה וכלליות | 0 | 94.09M | 75.82M | 71.18M | 10.24M |
| הוצאות מכירה ושיווק | 148.99M | 142.40M | 83.45M | 99.70M | 45.56M |
| הוצאות אחרות | 429.83M | 117.26M | 172.95M | 152.47M | 88.41M |
| פחת והפחתות | 25.01M | 21.96M | 19.71M | 13.26M | 5.25M |
| EBITDA | 2.95B | 2.26B | 1.73B | 1.07B | 575.80M |
| שיעור EBITDA | 78.45% | 72.64% | 71.55% | 57.43% | 63.60% |
| רווח תפעולי | 2.73B | 2.07B | 1.61B | 1.51B | 570.55M |
| שיעור הרווח התפעולי | 72.78% | 66.68% | 66.65% | 80.58% | 63.02% |
| הכנסות/הוצאות אחרות | 185.79M | 160.23M | 95.25M | -448.60M | 21.69M |
| הכנסות ריבית | 0 | 114.68M | 85.22M | 44.02M | 11.76M |
| הוצאות ריבית | 2.00M | 3.04M | 3.49M | 2.86M | 209.00K |
| רווח לפני מס | 2.92B | 2.23B | 1.71B | 1.06B | 592.24M |
| שיעור הרווח לפני מס | 77.73% | 71.84% | 70.59% | 56.56% | 65.42% |
| הוצאות מס על הכנסה | 751.28M | 566.21M | 433.60M | 291.27M | 157.55M |
| רווח נקי | 2.17B | 1.67B | 1.27B | 765.22M | 434.69M |
| שיעור הרווח הנקי | 57.72% | 53.61% | 52.64% | 40.97% | 48.02% |
| נתונים למניה | |||||
| רווח בסיסי למניה | 16.96 | 13.02 | 9.90 | 5.91 | 3.27 |
| רווח מדולל למניה | 16.96 | 13.02 | 9.90 | 5.91 | 3.27 |
| ממוצע משוקלל של מספר המניות הקיימות | 127.80M | 127.90M | 128.43M | 129.55M | 132.87M |
| ממוצע משוקלל של מספר המניות הקיימות (בדילול מלא) | 127.80M | 127.90M | 128.43M | 129.55M | 132.87M |
הנתונים מוצגים ב-INR