| דוח רווח והפסד | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 956.17M | 761.72M | 650.55M | 558.42M | 410.92M |
| עלות ההכנסות | 537.90M | 402.77M | 351.22M | 202.22M | 75.54M |
| רווח גולמי | 418.27M | 358.95M | 299.33M | 295.89M | 258.49M |
| שיעור הרווח הגולמי | 43.74% | 47.12% | 46.01% | 52.99% | 62.90% |
| הוצאות תפעוליות | 144.57M | 112.04M | 5.69M | 62.49M | 110.68M |
| הוצאות מחקר ופיתוח | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| הוצאות מכירה, הנהלה וכלליות | 144.57M | 4.02M | 5.69M | 115.24M | 1.68M |
| הוצאות הנהלה וכלליות | 0 | 472.00K | 2.99M | 115.21M | 1.66M |
| הוצאות מכירה ושיווק | 0 | 3.55M | 2.70M | 28.00K | 15.00K |
| הוצאות אחרות | 0 | 108.02M | 0 | -52.75M | 109.00M |
| פחת והפחתות | 8.79M | 10.48M | 10.94M | 3.83M | 2.32M |
| EBITDA | 328.35M | 271.41M | 266.20M | 240.76M | 163.70M |
| שיעור EBITDA | 34.34% | 35.63% | 40.92% | 43.11% | 39.84% |
| רווח תפעולי | 273.70M | 249.59M | 293.64M | 222.81M | 147.81M |
| שיעור הרווח התפעולי | 28.62% | 32.77% | 45.14% | 39.90% | 35.97% |
| הכנסות/הוצאות אחרות | 42.26M | 7.27M | -41.55M | 13.99M | 13.54M |
| הכנסות ריבית | 0 | 0 | 2.74M | 3.56M | 3.22M |
| הוצאות ריבית | 3.60M | 4.07M | 3.16M | 136.00K | 71.00K |
| רווח לפני מס | 315.95M | 256.86M | 252.09M | 236.80M | 161.35M |
| שיעור הרווח לפני מס | 33.04% | 33.72% | 38.75% | 42.41% | 39.26% |
| הוצאות מס על הכנסה | 76.94M | 65.98M | 58.84M | 53.04M | 19.75M |
| רווח נקי | 238.77M | 190.90M | 161.37M | 117.66M | 89.61M |
| שיעור הרווח הנקי | 24.97% | 25.06% | 24.81% | 21.07% | 21.81% |
| נתונים למניה | |||||
| רווח בסיסי למניה | 2.32 | 1.86 | 1.57 | 1.15 | 0.87 |
| רווח מדולל למניה | 2.32 | 1.86 | 1.57 | 1.15 | 0.87 |
| ממוצע משוקלל של מספר המניות הקיימות | 102.92M | 102.80M | 102.77M | 102.77M | 102.78M |
| ממוצע משוקלל של מספר המניות הקיימות (בדילול מלא) | 102.92M | 102.80M | 102.77M | 102.77M | 102.78M |
הנתונים מוצגים ב-INR