| דוח רווח והפסד | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| סך ההכנסות | 991.88M | 809.02M | 627.88M | 533.28M | 469.89M |
| עלות ההכנסות | 537.25M | 531.45M | 381.71M | 283.40M | 273.19M |
| רווח גולמי | 454.63M | 277.57M | 246.17M | 249.88M | 196.70M |
| שיעור הרווח הגולמי | 45.83% | 34.31% | 39.21% | 46.86% | 41.86% |
| הוצאות תפעוליות | 176.61M | 110.48M | 92.92M | 86.64M | 76.28M |
| הוצאות מחקר ופיתוח | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| הוצאות מכירה, הנהלה וכלליות | 0 | 26.22M | 21.55M | 22.30M | 12.56M |
| הוצאות הנהלה וכלליות | 0 | 23.18M | 19.29M | 19.80M | 12.36M |
| הוצאות מכירה ושיווק | 0 | 3.03M | 2.26M | 2.50M | 201.00K |
| הוצאות אחרות | 176.61M | 84.27M | 71.37M | 64.34M | 63.71M |
| פחת והפחתות | 9.36M | 7.30M | 4.83M | 3.28M | 2.86M |
| EBITDA | 210.09M | 188.67M | 185.80M | 166.52M | 124.39M |
| שיעור EBITDA | 21.18% | 23.32% | 29.59% | 31.22% | 26.47% |
| רווח תפעולי | 278.02M | 167.09M | 153.26M | 163.24M | 120.43M |
| שיעור הרווח התפעולי | 28.03% | 20.65% | 24.41% | 30.61% | 25.63% |
| הכנסות/הוצאות אחרות | -77.29M | 14.28M | 27.71M | -23.34M | 1.10M |
| הכנסות ריבית | 785.45M | 10.10M | 5.14M | 4.80M | 29.07M |
| הוצאות ריבית | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| רווח לפני מס | 200.73M | 181.37M | 180.97M | 139.90M | 121.53M |
| שיעור הרווח לפני מס | 20.24% | 22.42% | 28.82% | 26.23% | 25.86% |
| הוצאות מס על הכנסה | 50.98M | 46.91M | 51.73M | 36.11M | 33.65M |
| רווח נקי | 149.75M | 134.46M | 129.24M | 103.79M | 87.87M |
| שיעור הרווח הנקי | 15.10% | 16.62% | 20.58% | 19.46% | 18.70% |
| נתונים למניה | |||||
| רווח בסיסי למניה | 1.15 | 1.12 | 1.08 | 0.97 | 0.73 |
| רווח מדולל למניה | 1.15 | 1.12 | 1.08 | 0.97 | 0.73 |
| ממוצע משוקלל של מספר המניות הקיימות | 130.22M | 120.05M | 120.07M | 106.58M | 120.07M |
| ממוצע משוקלל של מספר המניות הקיימות (בדילול מלא) | 130.22M | 120.05M | 120.07M | 106.58M | 120.07M |
הנתונים מוצגים ב-INR