תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €3.12/― | €2.78 | ― | €1.35B/― | ― | ― | - | - | - |
22.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €2.95/€2.92 | €2.61 | 11.73% (+€0.31) | €1.33B/€1.33B | €229.97M | 476.51% (+€1.10B) | - | ||
04.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €2.92/€2.88 | €2.67 | 7.96% (+€0.21) | €1.3B/€1.29B | €226.19M | 471.11% (+€1.07B) | - | ||
22.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €3.91/€4.09 | €2.97 | 37.82% (+€1.12) | €1.29B/€1.29B | €329.7M | 290.10% (+€956.46M) | - | ||
23.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €2.76/€2.78 | €2.52 | 10.10% (+€0.26) | €1.28B/€1.26B | €214.86M | 486.07% (+€1.04B) | - | ||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €2.75/€2.61 | €2.36 | 10.43% (+€0.25) | €1.27B/€1.26B | €216.4M | 481.55% (+€1.04B) | - | ||
05.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €2.65/€2.67 | €2.38 | 12.14% (+€0.29) | €1.26B/€1.25B | €216.94M | 474.57% (+€1.03B) | - | ||
23.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €2.6/€2.97 | €2.3 | 28.78% (+€0.66) | €1.24B/€1.24B | €257.57M | 380.34% (+€979.64M) | - | ||
24.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €2.48/€2.52 | €2.22 | 13.79% (+€0.31) | €1.23B/€1.22B | €219.62M | 457.47% (+€1.00B) | - | ||
22.04.2024 | 2024 (רבעון 1) | €2.37/€2.36 | €2.15 | 9.88% (+€0.21) | €1.21B/€1.2B | €216.1M | 457.06% (+€987.73M) | - |
ראו עוד