תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.02.2027 | 2026 (רבעון 3) | €0.26/― | €0.22 | ― | €2.07B/― | ― | ― | - | - | - |
30.10.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.27/€0.31 | €0.25 | 21.42% (+€0.05) | €2.02B/€2.09B | €124.57M | 1576.30% (+€1.96B) | |||
31.07.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.23/€0.18 | €0.18 | 0.25% (<+€0.01) | €1.87B/€1.89B | €72.45M | 2502.55% (+€1.81B) | |||
28.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.34/€0.38 | €0.18 | 108.32% (+€0.20) | €2.07B/€1.98B | €154.85M | 1177.75% (+€1.82B) | |||
29.01.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.27/€0.22 | €0.35 | -36.05% (-€0.12) | €1.9B/€1.87B | €91.22M | 1949.35% (+€1.78B) | |||
30.10.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.29/€0.25 | €0.26 | -2.56% (>-€0.01) | €1.89B/€1.84B | €105.18M | 1647.97% (+€1.73B) | |||
31.07.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.22/€0.18 | €0.32 | -44.02% (-€0.14) | €1.79B/€1.73B | €74.47M | 2220.51% (+€1.65B) | |||
28.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.16/€0.18 | €0.26 | -31.07% (-€0.08) | €2B/€1.94B | €76.06M | 2449.61% (+€1.86B) | |||
30.01.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.27/€0.35 | €0.19 | 85.29% (+€0.16) | €1.85B/€1.85B | €144.8M | 1176.10% (+€1.70B) | |||
31.10.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.21/€0.26 | €0.27 | -3.64% (>-€0.01) | €1.91B/€1.87B | €108.8M | 1618.85% (+€1.76B) |
ראו עוד