תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | €0.19 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
07.09.2026 | 2026 (רבעון 2) | /€0.16 | €0.15 | 10.91% (+€0.02) | /€292.38M | €39.23M | 645.34% (+€253.15M) | - | ||
16.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | /€0.19 | €0.15 | 22.49% (+€0.03) | /€285.97M | €44.57M | 541.62% (+€241.40M) | |||
08.09.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.15 | €0.09 | 57.14% (+€0.05) | /€245.63M | €35.89M | 584.40% (+€209.74M) | |||
17.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€0.15 | €0.12 | 26.12% (+€0.03) | /€270.09M | €36.68M | 636.33% (+€233.41M) | - | ||
09.09.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.09 | €0.08 | 11.70% (<+€0.01) | /€234.94M | €22.9M | 926.10% (+€212.05M) | - | - | - |
18.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€0.12 | €0.07 | 76.32% (+€0.05) | /€247.49M | €29.4M | 741.69% (+€218.08M) | - | - | - |
11.09.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.08 | €0.05 | 54.10% (+€0.03) | /€231.73M | €20.53M | 1028.71% (+€211.20M) | - | - | - |
13.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | /€0.07 | €0.08 | -17.39% (-€0.01) | /€257.01M | €16.7M | 1438.70% (+€240.31M) | - | - | - |
29.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.05 | -€0.02 | 344.00% (+€0.08) | /€241.55M | €13.48M | 1692.24% (+€228.08M) | - | - | - |
ראו עוד