תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.52/― | €1.58 | ― | €1.42B/― | ― | ― | - | - | - |
07.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.53/€1.59 | €1.44 | 10.00% (+€0.14) | €1.39B/€1.38B | €104.68M | 1223.12% (+€1.28B) | - | ||
19.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.27/€1.09 | €1.47 | -26.01% (-€0.38) | €1.27B/€1.26B | €71.77M | 1651.09% (+€1.19B) | - | ||
06.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.08/€1.06 | €1.07 | -0.79% (>-€0.01) | €1.21B/€1.22B | €70.53M | 1626.95% (+€1.15B) | - | ||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.62/€1.58 | €1.52 | 3.91% (+€0.06) | €1.27B/€1.28B | €105.23M | 1118.56% (+€1.18B) | - | ||
08.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.49/€1.44 | €1.43 | 0.59% (<+€0.01) | €1.22B/€1.23B | €96.39M | 1173.64% (+€1.13B) | - | ||
20.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.39/€1.47 | €0.92 | 60.19% (+€0.55) | €1.2B/€1.22B | €98.23M | 1141.37% (+€1.12B) | - | ||
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.12/€1.07 | €0.81 | 32.63% (+€0.26) | €1.08B/€1.08B | €71.58M | 1408.08% (+€1.01B) | - | ||
25.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.39/€1.52 | €1.03 | 46.72% (+€0.48) | €1.14B/€1.14B | €101.88M | 1016.36% (+€1.04B) | - | ||
02.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | €1.38/€1.43 | €1.09 | 32.03% (+€0.35) | €1.12B/€1.12B | €96M | 1067.09% (+€1.02B) | - |
ראו עוד