תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.27/― | -€0.19 | ― | €2.04B/― | ― | ― | - | - | - |
27.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.23/€0.22 | €0.1 | 127.27% (+€0.13) | €1.97B/€1.99B | €80.59M | 2373.33% (+€1.91B) | |||
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.15/€0.28 | €0.3 | -8.28% (-€0.03) | €1.87B/€1.91B | €100.28M | 1805.36% (+€1.81B) | |||
27.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.14/€0.04 | €0.2 | -77.68% (-€0.16) | €1.84B/€1.84B | €17.01M | 10694.74% (+€1.82B) | |||
04.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.22/-€0.19 | €0.39 | -148.72% (-€0.57) | €1.94B/€2.04B | -€69.84M | 3019.23% (+€2.11B) | |||
28.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.22/€0.1 | €0.31 | -67.93% (-€0.21) | €1.91B/€1.95B | €37.61M | 5088.10% (+€1.91B) | |||
29.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.26/€0.3 | €0.23 | 33.60% (+€0.08) | €1.92B/€1.96B | €96.7M | 1925.93% (+€1.86B) | |||
28.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.22/€0.2 | €0.27 | -25.33% (-€0.07) | €1.88B/€1.88B | €65.36M | 2778.08% (+€1.82B) | |||
04.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.33/€0.39 | €1.44 | -73.11% (-€1.05) | €2.01B/€2.06B | €143.26M | 1340.00% (+€1.92B) | |||
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.31/€0.31 | €0.24 | 28.46% (+€0.07) | €1.99B/€1.96B | €116.4M | 1585.38% (+€1.85B) |
ראו עוד