תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.02.2027 | 2027 (רבעון 3) | €0.41/― | €0.41 | ― | €1.18B/― | ― | ― | - | - | - |
30.10.2026 | 2027 (רבעון 2) | €0.46/€0.55 | €0.43 | 29.08% (+€0.12) | €1.16B/€1.17B | €140.86M | 730.92% (+€1.03B) | - | ||
29.07.2026 | 2027 (רבעון 1) | €0.46/€0.5 | €0.43 | 16.28% (+€0.07) | €1.13B/€1.16B | €128.48M | 803.31% (+€1.03B) | - | ||
28.04.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.39/€0.47 | €0.41 | 14.00% (+€0.06) | €1.12B/€1.19B | €124.97M | 853.61% (+€1.07B) | - | ||
29.01.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.39/€0.41 | €0.51 | -19.47% (-€0.10) | €1.07B/€1.11B | €108.77M | 917.08% (+€997.51M) | - | ||
31.10.2025 | 2026 (רבעון 2) | €0.43/€0.43 | €0.48 | -11.65% (-€0.06) | €1.14B/€1.16B | €118.54M | 882.72% (+€1.05B) | - | ||
30.07.2025 | 2026 (רבעון 1) | €0.33/€0.43 | €0.35 | 20.96% (+€0.07) | €1.13B/€1.16B | €119.42M | 867.81% (+€1.04B) | - | - | |
28.04.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.31/€0.41 | €0.25 | 64.98% (+€0.16) | €1.09B/€1.08B | €102.79M | 955.02% (+€981.62M) | - | ||
29.01.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.3/€0.51 | €0.27 | 90.00% (+€0.24) | €1.07B/€1.07B | €138.92M | 670.29% (+€931.18M) | - | - | |
30.10.2024 | 2025 (רבעון 2) | €0.29/€0.48 | €0.21 | 128.27% (+€0.27) | €1.12B/€1.16B | €133.14M | 767.52% (+€1.02B) | - | - |
ראו עוד