תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.12/― | €0.15 | ― | €2.34B/― | ― | ― | - | - | - |
16.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.09/€0.06 | €0.14 | -59.65% (-€0.09) | €2.79B/€2.67B | €10.58M | 25156.41% (+€2.66B) | |||
10.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.13/€0.14 | €0.19 | -26.80% (-€0.05) | €2.91B/€2.75B | €89.37M | 2976.60% (+€2.66B) | - | ||
26.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.19/€0.19 | €0.29 | -32.02% (-€0.09) | €3.29B/€3.07B | €153.56M | 1899.17% (+€2.92B) | - | ||
15.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.12/€0.15 | €0.15 | 0.85% (<+€0.01) | €2.85B/€2.74B | €100.4M | 2626.02% (+€2.64B) | - | ||
18.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.22/€0.14 | €0.18 | -20.83% (-€0.04) | €3.47B/€3.7B | €67.69M | 5360.62% (+€3.63B) | - | ||
21.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.18/€0.19 | €0.23 | -15.00% (-€0.03) | €2.89B/€2.69B | €139.48M | 1828.54% (+€2.55B) | - | ||
12.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.2/€0.29 | €0.25 | 16.33% (+€0.04) | €2.69B/€2.75B | €223.04M | 1135.18% (+€2.53B) | |||
23.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.12/€0.15 | €0.37 | -59.59% (-€0.22) | €2.01B/€1.95B | €51.28M | 3693.03% (+€1.89B) | |||
14.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.17/€0.18 | €0.16 | 11.63% (+€0.02) | €2.38B/€2.39B | €79.07M | 2917.33% (+€2.31B) |
ראו עוד