תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.11.2026 | 2027 (רבעון 1) | €0.36/― | €0.37 | ― | €1.06B/― | ― | ― | - | - | - |
10.09.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.34/€0.31 | €0.37 | -14.63% (-€0.05) | €1.02B/€1.03B | €293.17M | 251.97% (+€738.72M) | - | ||
21.05.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.36/€0.39 | €0.38 | 2.38% (<+€0.01) | €1.07B/€1.11B | €360.31M | 207.42% (+€747.36M) | - | ||
19.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.35/€0.32 | €0.36 | -10.00% (-€0.04) | €1.03B/€1B | €314.04M | 219.81% (+€690.30M) | - | ||
20.11.2025 | 2026 (רבעון 1) | €0.35/€0.37 | €0.33 | 10.81% (+€0.04) | €1.06B/€1.03B | €361.48M | 186.10% (+€672.73M) | - | ||
04.09.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.32/€0.37 | €0.3 | 24.24% (+€0.07) | €1.02B/€1.01B | €354.89M | 183.86% (+€652.51M) | - | ||
22.05.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.37/€0.38 | €0.35 | 7.69% (+€0.03) | €1.1B/€1.08B | €364.08M | 198.01% (+€720.89M) | - | ||
20.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.33/€0.36 | €0.3 | 21.21% (+€0.06) | €1.01B/€1.04B | €346.88M | 200.29% (+€694.75M) | - | ||
21.11.2024 | 2025 (רבעון 1) | €0.33/€0.33 | €0.3 | 8.82% (+€0.03) | €984.49M/€1.03B | €324.21M | 216.73% (+€702.66M) | - | ||
04.09.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.33/€0.3 | €0.3 | -2.94% (>-€0.01) | €961.78M/€957.18M | €288.83M | 231.40% (+€668.35M) | - |
ראו עוד