תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €1.26/― | €1.65 | ― | €1.02B/― | ― | ― | - | - | - |
29.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.49/€1.31 | €1.64 | -20.39% (-€0.34) | €984.1M/€1.33B | €343.41M | 287.20% (+€986.28M) | |||
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.23/€1.31 | €1.38 | -5.25% (-€0.07) | €970.68M/€1.27B | €343.41M | 270.05% (+€927.39M) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.08/€1.06 | €1.45 | -26.92% (-€0.39) | €947.69M/€1.27B | €279.08M | 353.73% (+€987.19M) | |||
19.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.49/€1.65 | €1.71 | -3.68% (-€0.06) | €969.58M/€1.34B | €413.18M | 223.19% (+€922.18M) | |||
30.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.61/€1.64 | €1.58 | 4.31% (+€0.07) | €963.01M/€1.34B | €431.53M | 210.76% (+€909.49M) | |||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.41/€1.38 | €1.23 | 12.75% (+€0.16) | €957.18M/€1.38B | €362.66M | 279.83% (+€1.01B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.32/€1.45 | €1.29 | 13.03% (+€0.17) | €947.9M/€1.35B | €381.69M | 254.90% (+€972.92M) | |||
26.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.49/€1.71 | €1.55 | 10.62% (+€0.16) | €926.3M/€1.39B | €365.16M | 281.27% (+€1.03B) | |||
07.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.38/€1.58 | €1.48 | 6.42% (+€0.10) | €894.22M/€1.32B | €414.08M | 219.42% (+€908.58M) |
ראו עוד