תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €2.48/― | €2.41 | ― | €1.1B/― | ― | ― | - | - | - |
28.04.2026 | 2026 (רבעון 3) | €2.25/€2.25 | €2.18 | 3.11% (+€0.07) | €1.04B/€1.06B | €84.61M | 1154.35% (+€976.67M) | |||
27.01.2026 | 2026 (רבעון 2) | €2.12/€2.15 | €2.03 | 6.28% (+€0.13) | €993.86M/€986.29M | €80.86M | 1119.75% (+€905.43M) | |||
28.10.2025 | 2026 (רבעון 1) | €2.1/€2.23 | €2 | 11.44% (+€0.23) | €1.01B/€1.02B | €85.49M | 1089.92% (+€931.76M) | |||
14.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €2.23/€2.41 | €2.19 | 10.08% (+€0.22) | €1B/€1.04B | €91.45M | 1035.73% (+€947.17M) | |||
01.05.2025 | 2025 (רבעון 3) | €2.04/€2.18 | €2.13 | 2.39% (+€0.05) | €994.14M/€989.45M | €84.63M | 1069.10% (+€904.82M) | |||
29.01.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.88/€2.03 | €1.9 | 6.70% (+€0.13) | €912.79M/€909.95M | €79.11M | 1050.18% (+€830.83M) | |||
24.10.2024 | 2025 (רבעון 1) | €1.91/€2 | €2.05 | -2.48% (-€0.05) | €918.15M/€931.95M | €78.07M | 1093.69% (+€853.88M) | |||
15.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €2.13/€2.19 | €1.96 | 11.69% (+€0.23) | €1.01B/€984.3M | €87.76M | 1021.52% (+€896.53M) | |||
25.04.2024 | 2024 (רבעון 3) | €2.05/€2.13 | €2.02 | 5.46% (+€0.11) | €959.82M/€972.19M | €82.44M | 1079.21% (+€889.74M) |
ראו עוד