תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.11.2026 | 2026 (רבעון 4) | €1.55/― | €1.42 | ― | €1.78B/― | ― | ― | - | - | - |
26.08.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.33/€1.45 | €1.23 | 18.25% (+€0.22) | €1.65B/€1.68B | €324.13M | 418.78% (+€1.36B) | |||
27.05.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.26/€1.33 | €1.17 | 13.74% (+€0.16) | €1.61B/€1.64B | €303.54M | 441.30% (+€1.34B) | |||
25.02.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.23/€1.22 | €1.17 | 3.82% (+€0.04) | €1.62B/€1.61B | €273.1M | 489.51% (+€1.34B) | |||
31.10.2025 | 2025 (רבעון 4) | €1.42/€1.42 | €1.31 | 8.90% (+€0.12) | €1.64B/€1.67B | €388.6M | 328.80% (+€1.28B) | - | - | - |
27.08.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.22/€1.23 | €1.18 | 3.79% (+€0.04) | €1.51B/€1.56B | €300.85M | 417.26% (+€1.26B) | |||
28.05.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.13/€1.17 | €1.09 | 7.38% (+€0.08) | €1.46B/€1.49B | €192.51M | 675.81% (+€1.30B) | |||
26.02.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.15/€1.17 | €1.16 | 1.55% (+€0.02) | €1.5B/€1.51B | €284.74M | 428.62% (+€1.22B) | |||
25.11.2024 | 2024 (רבעון 4) | €1.26/€1.31 | €1.24 | 5.80% (+€0.07) | €1.5B/€1.52B | €314.28M | 384.62% (+€1.21B) | |||
21.08.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.13/€1.18 | €1.28 | -7.69% (-€0.10) | €1.39B/€1.41B | €252.5M | 459.57% (+€1.16B) |
ראו עוד