תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.47/€0.25 | €0.55 | -54.64% (-€0.30) | €1.25B/€1.28B | €51.86M | 2368.45% (+€1.23B) | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.22/€0.6 | €0.76 | -20.71% (-€0.16) | €1.08B/€1.13B | €125.91M | 796.56% (+€1.00B) | - | - | - |
28.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | -€0.2/-€0.16 | €0.3 | -153.05% (-€0.46) | €1.17B/€1.09B | -€33.19M | 3393.01% (+€1.13B) | - | - | - |
29.01.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.15/€0.33 | €0.27 | 22.97% (+€0.06) | €1.08B/€1.02B | €69.09M | 1377.18% (+€951.55M) | - | - | - |
30.10.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.62/€0.55 | €0.48 | 13.27% (+€0.06) | €1.16B/€1.23B | €114.3M | 977.37% (+€1.12B) | - | - | - |
30.07.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.57/€0.76 | €0.72 | 5.88% (+€0.04) | €1B/€1.06B | €158.75M | 564.88% (+€896.75M) | - | - | - |
28.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.35/€0.3 | -€0.1 | 411.76% (+€0.40) | €1.26B/€1.28B | €62.61M | 1942.18% (+€1.22B) | - | - | - |
30.01.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.09/€0.27 | €0.25 | 8.04% (+€0.02) | €1.05B/€1.17B | €56.18M | 1984.46% (+€1.11B) | - | - | - |
30.10.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.31/€0.48 | €0.56 | -14.43% (-€0.08) | €1.19B/€1.32B | €100.89M | 1208.20% (+€1.22B) | - | - | - |
30.07.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.56/€0.72 | €0.83 | -13.13% (-€0.11) | €1.02B/€1.06B | €149.87M | 610.15% (+€914.46M) | - | - | - |
ראו עוד