תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | -€1.03 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
13.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | /-€0.02 | -€0.17 | 89.45% (+€0.15) | /€2.93B | -€11.89M | 24750.00% (+€2.94B) | |||
05.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | /-€1.03 | -€0.72 | -43.89% (-€0.31) | /€3.09B | -€659.86M | 568.63% (+€3.75B) | |||
12.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | /-€0.17 | -€0.07 | -131.40% (-€0.10) | /€2.92B | -€110.5M | 2740.59% (+€3.03B) | |||
06.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | /-€0.72 | -€0.73 | 1.43% (+€0.01) | /€2.87B | -€458.25M | 727.33% (+€3.33B) | |||
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /-€0.07 | -€0.9 | 91.75% (+€0.83) | /€2.76B | -€47.37M | 5934.03% (+€2.81B) | |||
07.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /-€0.73 | >-€0.01 | -13883.33% (-€0.72) | /€2.6B | -€464.46M | 659.53% (+€3.06B) | |||
10.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /-€0.9 | €0.05 | -1836.67% (-€0.96) | /€2.54B | -€535.71M | 574.48% (+€3.08B) | |||
09.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | />-€0.01 | €0.35 | -101.48% (-€0.36) | /€2.24B | -€2.85M | 78742.86% (+€2.25B) | |||
11.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.05 | €0.15 | -66.10% (-€0.10) | /€2.35B | €30.34M | 7658.89% (+€2.32B) | - | - | - |
ראו עוד