תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.82/― | €0.75 | ― | €1.13B/― | ― | ― | - | - | - |
07.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.78/€0.83 | €0.71 | 16.67% (+€0.12) | €1.1B/€1.1B | €125.81M | 775.92% (+€976.15M) | - | ||
05.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.79/€0.82 | €0.77 | 6.59% (+€0.05) | €1.11B/€1.12B | €121.64M | 821.74% (+€999.58M) | - | ||
06.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.76/€0.82 | €0.72 | 14.12% (+€0.10) | €1.08B/€1.1B | €123.97M | 785.87% (+€974.22M) | - | ||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.73/€0.75 | €0.67 | 11.39% (+€0.08) | €1.05B/€1.07B | €112.82M | 845.31% (+€953.67M) | - | ||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.67/€0.71 | €0.62 | 15.07% (+€0.09) | €1.03B/€1.03B | €111.24M | 827.70% (+€920.70M) | - | ||
06.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.73/€0.77 | €0.7 | 10.98% (+€0.08) | €1.04B/€1.06B | €120.64M | 779.31% (+€940.15M) | - | ||
07.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.68/€0.72 | €0.65 | 11.84% (+€0.08) | €1.01B/€1.03B | €112.91M | 811.42% (+€916.15M) | - | ||
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.61/€0.67 | €0.61 | 9.72% (+€0.06) | €972.24M/€999.43M | €103.7M | 863.76% (+€895.73M) | - | ||
09.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.58/€0.62 | €0.58 | 7.35% (+€0.04) | €943.54M/€961.31M | €99.41M | 866.97% (+€861.90M) | - |
ראו עוד