תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | €0.45 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.34/€0.44 | €0.43 | 2.74% (+€0.01) | €302.57M/€1.09B | €159.74M | 582.74% (+€930.87M) | - | - | - |
05.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.44/€0.45 | €0.39 | 16.06% (+€0.06) | €397.58M/€1.13B | €163.29M | 594.06% (+€970.04M) | - | - | - |
20.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.43 | €0.54 | -20.65% (-€0.11) | /€1.15B | €162.82M | 603.27% (+€982.22M) | - | - | - |
13.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€0.39 | €0.64 | -39.11% (-€0.25) | /€1.21B | €148.26M | 717.80% (+€1.06B) | - | - | - |
15.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.54 | €0.23 | 135.90% (+€0.31) | /€1.27B | €205.65M | 519.62% (+€1.07B) | - | - | - |
14.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€0.64 | €0.53 | 20.71% (+€0.11) | /€1.27B | €258.9M | 390.13% (+€1.01B) | - | - | - |
10.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.23 | €0.58 | -60.12% (-€0.35) | /€826.51M | €64.84M | 1174.64% (+€761.67M) | - | - | - |
16.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.59/€0.53 | €0.53 | 0.00% (€0.00) | €520.63M/€733.62M | €232.63M | 215.36% (+€500.99M) | - | - | - |
11.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.58 | €0.49 | 16.99% (+€0.08) | /€539.45M | €241.86M | 123.04% (+€297.59M) | - | - | - |
ראו עוד