תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.45/― | €0.39 | ― | €914.6M/― | ― | ― | - | - | - |
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.21/€0.35 | €0.36 | -1.69% (>-€0.01) | €827.62M/€1.55B | €133.11M | 1062.94% (+€1.41B) | |||
03.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.28/€0.39 | €0.49 | -20.57% (-€0.10) | €871.17M/€1.68B | -€179.54M | 1038.31% (+€1.86B) | |||
29.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.28/€0.36 | €0.21 | 69.52% (+€0.15) | €830.7M/€1.61B | €92.67M | 1634.62% (+€1.51B) | |||
25.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.44/€0.49 | €0.48 | 2.72% (+€0.01) | €932M/€1.79B | €111.87M | 1501.55% (+€1.68B) | |||
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.21 | €0.38 | -44.74% (-€0.17) | €809.15M/€1.64B | €88.29M | 1753.00% (+€1.55B) | |||
27.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.5/€0.52 | €0.51 | 1.70% (<+€0.01) | €917M/€1.75B | €197.45M | 786.83% (+€1.55B) | |||
25.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.41/€0.38 | €0.21 | 80.95% (+€0.17) | €820.8M/€1.64B | €56.06M | 2827.76% (+€1.59B) | |||
28.02.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.28/€0.47 | €0.24 | 95.83% (+€0.23) | €830.05M/€1.73B | -€30.47M | 5785.07% (+€1.76B) | |||
26.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.16/€0.21 | €0.17 | 23.53% (+€0.04) | €539.15M/€1.27B | €74.31M | 1615.62% (+€1.20B) | - | - | - |
ראו עוד