תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.26/― | CHF0.28 | ― | CHF250.07M/― | ― | ― | - | - | - |
21.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.3/CHF0.28 | CHF0.21 | 36.46% (+CHF0.07) | CHF250.09M/CHF247.9M | CHF8.28M | 2894.95% (+CHF239.63M) | - | - | - |
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.29/CHF0.38 | CHF0.24 | 55.17% (+CHF0.13) | CHF242.16M/CHF264.12M | CHF11.54M | 2189.13% (+CHF252.59M) | - | - | - |
05.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.31/CHF0.2 | CHF0.06 | 242.03% (+CHF0.14) | CHF258.44M/CHF261.11M | -CHF8.78M | 3074.29% (+CHF269.89M) | - | - | - |
13.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.3/CHF0.28 | CHF0.21 | 32.21% (+CHF0.07) | CHF248.42M/CHF249.74M | CHF3.26M | 7558.97% (+CHF246.48M) | - | - | - |
18.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.27/CHF0.21 | CHF0.18 | 14.72% (+CHF0.03) | CHF250.13M/CHF243.39M | -CHF5.1M | 4872.13% (+CHF248.49M) | - | - | - |
29.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.2/CHF0.24 | CHF0.15 | 61.11% (+CHF0.09) | CHF212.48M/CHF213.79M | CHF5.27M | 3958.73% (+CHF208.52M) | - | - | - |
06.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.18/CHF0.06 | CHF0.09 | -33.65% (-CHF0.03) | CHF132.86M/CHF141.55M | -CHF20.23M | 799.59% (+CHF161.79M) | - | - | - |
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.19/CHF0.21 | CHF0.18 | 19.91% (+CHF0.04) | CHF123.71M/CHF120.23M | CHF14.55M | 726.44% (+CHF105.68M) | - | - | - |
18.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.17/CHF0.18 | CHF0.13 | 32.92% (+CHF0.04) | CHF124.9M/CHF120.15M | -CHF9.28M | 1394.59% (+CHF129.43M) | - | - | - |
ראו עוד