תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | CHF0.09/― | CHF0.11 | ― | CHF2.85B/― | ― | ― | - | - | - |
13.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.15/CHF0.27 | CHF0.15 | 75.00% (+CHF0.11) | CHF3.13B/CHF2.78B | CHF1.68B | 65.27% (+CHF1.10B) | |||
12.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.12/CHF0.11 | CHF0.17 | -36.65% (-CHF0.06) | CHF3.21B/CHF2.98B | CHF739.1M | 303.34% (+CHF2.24B) | |||
14.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.12/CHF0.15 | CHF0.1 | 48.45% (+CHF0.05) | CHF3.17B/CHF2.9B | CHF817.7M | 254.91% (+CHF2.08B) | |||
06.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.16/CHF0.17 | CHF0.06 | 177.59% (+CHF0.11) | CHF3.04B/CHF3.26B | CHF1.03B | 216.00% (+CHF2.23B) | - | ||
15.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.08/CHF0.1 | CHF0.07 | 44.78% (+CHF0.03) | CHF2.95B/CHF3.1B | CHF641.09M | 384.30% (+CHF2.46B) | - | - | |
07.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | CHF0.08/CHF0.06 | CHF0.1 | -39.58% (-CHF0.04) | CHF3.26B/CHF3.12B | CHF382.49M | 715.53% (+CHF2.74B) | - | - | |
10.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | CHF0.09/CHF0.07 | CHF0.08 | -11.84% (>-CHF0.01) | CHF3.11B/CHF2.92B | CHF443.16M | 559.98% (+CHF2.48B) | - | - | - |
09.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | -CHF0.02/CHF0.1 | CHF0.15 | -29.93% (-CHF0.04) | CHF2.68B/CHF2.63B | CHF540.43M | 386.34% (+CHF2.09B) | - | - | - |
11.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | CHF0.71/CHF0.08 | CHF0.05 | 76.74% (+CHF0.04) | CHF18.58B/CHF2.44B | CHF501.93M | 386.75% (+CHF1.94B) | - | - | - |
ראו עוד