תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | CHF0.27/― | CHF0.34 | ― | CHF204.85M/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF0.22/CHF0.41 | CHF0.38 | 8.70% (+CHF0.03) | CHF197.98M/CHF213.43M | CHF22.34M | 855.34% (+CHF191.09M) | |||
06.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF0.75/CHF1.07 | CHF0.54 | 96.97% (+CHF0.53) | CHF288M/CHF333.15M | CHF36.35M | 816.56% (+CHF296.80M) | |||
25.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF0.53/CHF0.55 | CHF0.55 | 0.00% (CHF0.00) | CHF212.54M/CHF227.68M | CHF25.86M | 780.41% (+CHF201.82M) | |||
03.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF0.32/CHF0.34 | CHF0.3 | 13.89% (+CHF0.04) | CHF192.87M/CHF205.98M | CHF19.91M | 934.62% (+CHF186.07M) | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF0.33/CHF0.38 | CHF0.31 | 24.32% (+CHF0.07) | CHF182.81M/CHF193.02M | CHF23.13M | 734.41% (+CHF169.89M) | |||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF0.5/CHF0.54 | CHF0.53 | 3.12% (+CHF0.02) | CHF187.62M/CHF189.51M | CHF33.29M | 469.25% (+CHF156.22M) | |||
26.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF0.4/CHF0.55 | CHF0.49 | 13.56% (+CHF0.07) | CHF193.94M/CHF190.32M | CHF33.67M | 465.25% (+CHF156.65M) | |||
06.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF0.23/CHF0.3 | CHF0.49 | -38.98% (-CHF0.19) | CHF177.77M/CHF174.68M | CHF18.21M | 859.08% (+CHF156.47M) | |||
06.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF0.32/CHF0.31 | CHF0.33 | -7.50% (-CHF0.02) | CHF176.56M/CHF175.65M | CHF18.35M | 857.44% (+CHF157.31M) |
ראו עוד