תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | CHF1.61/― | CHF1.47 | ― | CHF3.42B/― | ― | ― | - | - | - |
28.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | CHF1.32/CHF1.32 | CHF1.17 | 13.33% (+CHF0.16) | CHF3.13B/CHF3.16B | CHF336.11M | 839.92% (+CHF2.82B) | |||
10.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | CHF1.61/CHF1.62 | CHF1.41 | 14.92% (+CHF0.21) | CHF3.26B/CHF3.26B | CHF438.12M | 644.10% (+CHF2.82B) | |||
28.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | CHF1.61/CHF1.61 | CHF1.42 | 13.11% (+CHF0.19) | CHF3.2B/CHF3.24B | CHF454.52M | 611.97% (+CHF2.78B) | |||
29.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | CHF1.47/CHF1.47 | CHF1.31 | 12.50% (+CHF0.16) | CHF3.12B/CHF3.13B | CHF407.28M | 667.87% (+CHF2.72B) | |||
29.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | CHF1.16/CHF1.17 | CHF1.04 | 11.94% (+CHF0.12) | CHF2.87B/CHF2.87B | CHF312.72M | 818.01% (+CHF2.56B) | |||
11.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | CHF1.4/CHF1.41 | CHF1.2 | 16.77% (+CHF0.20) | CHF3.1B/CHF3.11B | CHF367.42M | 746.94% (+CHF2.74B) | |||
29.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | CHF1.41/CHF1.42 | CHF1.2 | 18.83% (+CHF0.23) | CHF3.13B/CHF3.11B | CHF572.23M | 442.91% (+CHF2.53B) | |||
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | CHF1.3/CHF1.31 | CHF0.96 | 35.48% (+CHF0.34) | CHF3.13B/CHF3.1B | CHF381.41M | 711.94% (+CHF2.72B) | |||
30.04.2024 | 2024 (רבעון 1) | CHF1.04/CHF1.04 | CHF0.68 | 52.27% (+CHF0.36) | CHF2.91B/CHF2.92B | CHF320.18M | 810.43% (+CHF2.59B) |
ראו עוד