תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €1.35/― | €1.26 | ― | €2.89B/― | ― | ― | - | - | - |
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.27/€1.35 | €1.22 | 11.03% (+€0.13) | €2.79B/€2.87B | €444.37M | 545.47% (+€2.42B) | |||
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.34/€1.43 | €1.22 | 16.79% (+€0.21) | €2.7B/€2.8B | €491.76M | 470.18% (+€2.31B) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.41/€1.48 | €1.23 | 20.29% (+€0.25) | €2.71B/€2.79B | €457.78M | 508.40% (+€2.33B) | |||
18.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.22/€1.26 | €1.12 | 12.80% (+€0.14) | €2.58B/€2.67B | €472.09M | 465.15% (+€2.20B) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.19/€1.22 | €1.06 | 14.29% (+€0.15) | €2.44B/€2.56B | €565.08M | 353.80% (+€2.00B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.16/€1.22 | €1.06 | 16.10% (+€0.17) | €2.36B/€2.45B | €329.03M | 645.11% (+€2.12B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.2/€1.23 | €1.12 | 10.40% (+€0.12) | €2.28B/€2.3B | €449.74M | 412.33% (+€1.85B) | |||
26.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.07/€1.12 | €0.96 | 16.82% (+€0.16) | €2.3B/€2.33B | €607.1M | 283.21% (+€1.72B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.05/€1.06 | €0.92 | 15.53% (+€0.14) | €2.28B/€2.31B | €566.87M | 308.04% (+€1.75B) |
ראו עוד