תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.01.2027 | 2026 (רבעון 4) | €1.39/― | €1.12 | ― | €3.38B/― | ― | ― | - | - | - |
15.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.35/€1.62 | -€0.02 | 9200.00% (+€1.64) | €3.35B/€3.14B | €429.69M | 631.88% (+€2.72B) | |||
16.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €2.01/€1.89 | €0.35 | 443.59% (+€1.54) | €3.55B/€3.36B | €362.08M | 829.24% (+€3.00B) | |||
16.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.36/€1.25 | €1.91 | -34.88% (-€0.67) | €2.92B/€2.72B | €378.09M | 620.71% (+€2.35B) | |||
22.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.82/€1.12 | €0.93 | 21.15% (+€0.20) | €2.91B/€3.62B | €201.05M | 1699.12% (+€3.42B) | |||
22.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | -€0.13/-€0.02 | €0.51 | -103.51% (-€0.52) | €2.75B/€2.59B | €206.39M | 1153.88% (+€2.38B) | |||
16.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.29/€0.35 | €0.14 | 143.75% (+€0.20) | €2.59B/€2.62B | €145.9M | 1692.68% (+€2.47B) | |||
16.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.5/€1.91 | -€0.72 | 365.43% (+€2.63) | €3.09B/€2.91B | €487.51M | 497.45% (+€2.43B) | |||
22.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.84/€0.93 | -€0.5 | 285.71% (+€1.42) | €3B/€3.54B | €179.7M | 1868.81% (+€3.36B) | |||
16.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.22/€0.51 | -€1.01 | 150.00% (+€1.52) | €2.64B/€2.52B | €80.07M | 3044.44% (+€2.44B) |
ראו עוד