תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.36/― | €0.25 | ― | €3.34B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.3/€0.45 | €0.22 | 107.09% (+€0.23) | €3.15B/€3.61B | €797.94M | 352.38% (+€2.81B) | |||
27.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.17/€0.14 | €0.24 | -41.95% (-€0.10) | €2.88B/€3.03B | €245.66M | 1133.29% (+€2.78B) | |||
04.02.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.26/€0.32 | -€0.31 | 202.73% (+€0.62) | €2.98B/€3.22B | €565.03M | 469.37% (+€2.65B) | |||
30.10.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.17/€0.25 | €0.11 | 120.44% (+€0.14) | €2.71B/€2.95B | €446.14M | 561.91% (+€2.51B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.11/€0.22 | €0.12 | 82.00% (+€0.10) | €2.56B/€2.85B | €385.36M | 639.23% (+€2.46B) | |||
25.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.12/€0.24 | -€0.1 | 325.50% (+€0.34) | €2.49B/€2.59B | €421.82M | 513.24% (+€2.16B) | |||
04.02.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.14/-€0.31 | €0.06 | -624.52% (-€0.37) | €2.52B/€2.91B | -€550.03M | 629.81% (+€3.46B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.1/€0.11 | >-€0.01 | 2607.50% (+€0.12) | €2.41B/€2.6B | €202.24M | 1188.01% (+€2.40B) | |||
01.08.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.05/€0.12 | €0.1 | 13.76% (+€0.01) | €2.32B/€2.66B | €211.78M | 1158.21% (+€2.45B) |
ראו עוד