תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | €0.95/― | €0.88 | ― | €15.81B/― | ― | ― | - | - | - |
26.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.67/€0.7 | €0.65 | 7.36% (+€0.05) | €14.32B/€14.32B | €791.36M | 1709.36% (+€13.53B) | |||
18.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.85/€0.88 | €0.81 | 9.27% (+€0.07) | €15.08B/€15.03B | €998.07M | 1406.11% (+€14.03B) | |||
27.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.64/€0.65 | €0.62 | 4.70% (+€0.03) | €13.89B/€13.79B | €908.41M | 1417.68% (+€12.88B) | |||
19.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.81/€0.81 | €0.78 | 2.86% (+€0.02) | €14.68B/€14.59B | €913.39M | 1497.34% (+€13.68B) | |||
28.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.61/€0.62 | €0.6 | 4.39% (+€0.03) | €12.77B/€13.34B | €704.81M | 1793.29% (+€12.64B) | |||
14.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.75/€0.78 | €0.76 | 2.95% (+€0.02) | €14.17B/€14.08B | €887.24M | 1487.02% (+€13.19B) | |||
24.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.6/€0.6 | €0.63 | -4.68% (-€0.03) | €12.52B/€13.03B | €673.06M | 1835.89% (+€12.36B) | |||
14.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.75/€0.76 | €0.67 | 13.89% (+€0.09) | €13B/€14B | €861.71M | 1525.00% (+€13.14B) | |||
25.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.83/€0.63 | €0.55 | 12.81% (+€0.07) | €15.54B/€11.83B | €709.17M | 1568.39% (+€11.12B) | - | - | - |
ראו עוד