תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €2.06/― | €1.76 | ― | €837.93M/― | ― | ― | - | - | - |
21.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.38/€1.4 | €1.52 | -7.82% (-€0.12) | €814.62M/€1.2B | €154.83M | 672.93% (+€1.04B) | |||
27.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €2.03/€2.2 | €1.66 | 32.82% (+€0.54) | €776.56M/€1.23B | €243.25M | 406.05% (+€987.71M) | |||
22.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.77/€1.94 | €1.53 | 26.67% (+€0.41) | €755.19M/€1.23B | €215.45M | 469.30% (+€1.01B) | |||
17.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.72/€1.76 | €1.49 | 18.29% (+€0.27) | €712.51M/€1.09B | €195.89M | 454.47% (+€890.28M) | |||
21.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.52/€1.52 | €1.36 | 11.87% (+€0.16) | €673.73M/€1.04B | €169.28M | 512.51% (+€867.57M) | |||
27.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.62/€1.66 | €1.13 | 46.62% (+€0.53) | €684.96M/€1.07B | €184.41M | 477.64% (+€880.84M) | |||
17.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.61/€1.53 | €1.67 | -8.63% (-€0.14) | €687.52M/€1.13B | €169.88M | 562.51% (+€955.57M) | |||
18.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.45/€1.49 | €1.67 | -10.71% (-€0.18) | €627.45M/€1.07B | €164.6M | 550.26% (+€905.75M) | |||
18.04.2024 | 2024 (רבעון 1) | €1.4/€1.36 | €1.09 | 25.00% (+€0.27) | €600.16M/€1.01B | €150.83M | 569.22% (+€858.56M) |
ראו עוד