תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.72/― | €1.54 | ― | €721.58M/― | ― | ― | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.73/€1.77 | €1.68 | 5.32% (+€0.09) | €719.92M/€721.96M | €204.69M | 252.71% (+€517.27M) | |||
29.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.56/€1.63 | €1.55 | 5.20% (+€0.08) | €690.9M/€700.74M | €209.7M | 234.16% (+€491.04M) | |||
18.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.44/€1.63 | €1.44 | 13.04% (+€0.19) | €692.66M/€697.34M | €176.57M | 294.93% (+€520.76M) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.52/€1.54 | €1.5 | 2.99% (+€0.04) | €695.06M/€687.93M | €201.91M | 240.71% (+€486.02M) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.59/€1.68 | €1.56 | 8.05% (+€0.13) | €688.32M/€691.78M | €226.8M | 205.01% (+€464.98M) | |||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.51/€1.55 | €1.46 | 6.13% (+€0.09) | €671.39M/€674.23M | €208M | 224.15% (+€466.23M) | |||
26.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.43/€1.44 | €1.25 | 15.00% (+€0.19) | €656.95M/€658.65M | €188.39M | 249.62% (+€470.26M) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.44/€1.5 | €1.36 | 9.87% (+€0.13) | €646.65M/€649.43M | €197.08M | 229.53% (+€452.35M) | |||
31.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.47/€1.56 | €1.35 | 15.23% (+€0.21) | €646.88M/€641.82M | €275.87M | 132.65% (+€365.95M) |
ראו עוד