תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.11.2026 | 2027 (רבעון 3) | €1.35/― | €1.14 | ― | €1.48B/― | ― | ― | - | - | - |
26.08.2026 | 2027 (רבעון 2) | €1.53/€1.53 | €1.41 | 8.86% (+€0.12) | €1.47B/€1.48B | €214.09M | 590.59% (+€1.26B) | |||
20.05.2026 | 2027 (רבעון 1) | €1.03/€1.16 | €1.03 | 12.07% (+€0.12) | €1.3B/€1.32B | €102.93M | 1180.28% (+€1.21B) | |||
25.02.2026 | 2026 (רבעון 4) | €1.12/€1.27 | €0.93 | 37.50% (+€0.35) | €1.59B/€1.6B | €85.64M | 1771.64% (+€1.52B) | |||
25.11.2025 | 2026 (רבעון 3) | €1.06/€1.14 | €0.98 | 16.36% (+€0.16) | €1.32B/€1.36B | €103.59M | 1213.42% (+€1.26B) | |||
27.08.2025 | 2026 (רבעון 2) | €1.31/€1.41 | €1.1 | 27.42% (+€0.30) | €1.32B/€1.34B | €127.99M | 945.95% (+€1.21B) | |||
21.05.2025 | 2026 (רבעון 1) | €0.74/€1.03 | €0.61 | 68.12% (+€0.42) | €1.15B/€1.18B | €96.39M | 1127.08% (+€1.09B) | |||
26.02.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.83/€0.93 | €0.61 | 50.72% (+€0.31) | €1.45B/€1.46B | €107.02M | 1260.02% (+€1.35B) | |||
26.11.2024 | 2025 (רבעון 3) | €0.77/€0.98 | €0.78 | 25.00% (+€0.20) | €1.19B/€1.21B | €91.55M | 1223.33% (+€1.12B) | |||
21.08.2024 | 2025 (רבעון 2) | €0.89/€1.1 | €0.98 | 12.73% (+€0.12) | €1.19B/€1.2B | €104.52M | 1050.75% (+€1.10B) |
ראו עוד