דלגו לתוכן

דוחות כספיים של מניית Ultrapar Participacoes SA

נתוני רווח

תאריך דוח
12.08.26
לאחר סגירה (לא מאושר)
סיום תקופה
2026 (רבעון 2)
תחזית קונצנזוס לרווח למניה
0.14
רווח למניה בשנה שעברה
0.16
אותו רבעון בשנה שעברה
קנייה מתונה
מבוסס על 3 דירוגי אנליסטים

רווחים, הכנסות, תאריכים והיסטוריה של Ultrapar Participacoes SA

דוחות קודמים של Ultrapar Participacoes SA

תאריך דוח
רבעון כספי
תחזית / רווח למניה
רווח למניה בשנה שעברה
שינוי שנתי ב-EPS
תחזית / הכנסה
הכנסה בשנה שעברה
שינוי שנתי בהכנסה
הודעה לעיתונות
מצגת
השמעת תמלול
12.08.2026
2026 (רבעון 2)
€0.14/
€0.16
€8.16B/
-
-
-
06.05.2026
2026 (רבעון 1)
€0.1/€0.14
€0.05
198.15% (+€0.09)
€6.37B/€5.94B
€141.63M
4097.43% (+€5.80B)
-
-
04.03.2026
2025 (רבעון 4)
€0.06/€0.05
€0.11
-55.97% (-€0.06)
€5.76B/€5.98B
€50.98M
11633.13% (+€5.93B)
12.11.2025
2025 (רבעון 3)
€0.08/€0.1
€0.08
22.22% (+€0.02)
€5.64B/€5.78B
€110.66M
5122.01% (+€5.67B)
13.08.2025
2025 (רבעון 2)
€0.05/€0.16
€0.06
160.56% (+€0.10)
€5.06B/€5.11B
€163.27M
3029.01% (+€4.95B)
07.05.2025
2025 (רבעון 1)
€0.05/€0.05
€0.06
-22.86% (-€0.01)
€4.95B/€4.85B
€48.39M
9913.42% (+€4.80B)
26.02.2025
2024 (רבעון 4)
€0.05/€0.11
€0.16
-30.57% (-€0.05)
€5.05B/€5.16B
€122.6M
4105.59% (+€5.03B)
13.11.2024
2024 (רבעון 3)
€0.08/€0.08
€0.13
-37.34% (-€0.05)
€5.11B/€5.42B
€99.9M
5326.43% (+€5.32B)
07.08.2024
2024 (רבעון 2)
€0.07/€0.06
€0.03
82.05% (+€0.03)
€4.96B/€5.28B
€71.47M
7285.90% (+€5.21B)
08.05.2024
2024 (רבעון 1)
€0.07/€0.06
€0.04
42.86% (+€0.02)
€5.14B/€5.22B
€74.09M
6944.67% (+€5.15B)
הטבלה מציגה תאריכי פרסום דוחות אחרונים והאם תחזית הרווח למניה הוכתה או הוחמצה. כמו כן מוצג השינוי בתחזית וברווח למניה לעומת השנה הקודמת.
עקף את התחזיתהחמיץ את התחזית

שאלות נפוצות

Ultrapar Participacoes SA מתוכננת לדווח על רווחים ב-12.08.26, לאחר סגירה (לא מאושר).
תחזית ה-EPS של Ultrapar Participacoes SA לרבעון הפיסקלי 2026 (Q2) היא 0.14.
תוכלו לראות אילו חברות מדווחות היום ביומן דוחות כספיים שלנו.
דוחות כספיים של מניית Ultrapar Participacoes SA