תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | /― | -€0.42 | ― | €1.74B/― | ― | ― | - | - | - |
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | /€1.02 | €0.34 | 203.15% (+€0.68) | €2.04B/€2.09B | €188.14M | 1012.40% (+€1.90B) | |||
13.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | /€0.47 | €0.27 | 74.32% (+€0.20) | €1.84B/€1.75B | €86.69M | 1914.60% (+€1.66B) | |||
13.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.85/€0.71 | €0.14 | 393.47% (+€0.57) | €2.08B/€2.05B | €130.43M | 1469.31% (+€1.92B) | |||
13.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | /-€0.42 | €0.38 | -210.42% (-€0.80) | €1.96B/€1.95B | -€77.25M | 2627.60% (+€2.03B) | |||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.34 | €0.35 | -4.44% (-€0.02) | €1.97B/€1.82B | €61.83M | 2844.33% (+€1.76B) | |||
15.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | /€0.27 | €0.84 | -67.61% (-€0.56) | €1.86B/€1.82B | €49.66M | 3568.29% (+€1.77B) | |||
13.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€0.14 | €0.03 | 442.26% (+€0.12) | €2.01B/€2.05B | €26.38M | 7677.42% (+€2.03B) | |||
12.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | /€0.38 | €0.41 | -8.12% (-€0.03) | €2B/€2.04B | €69.91M | 2812.80% (+€1.97B) | |||
04.09.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.35 | -€0.23 | 251.25% (+€0.59) | €1.96B/€1.97B | €64.56M | 2950.19% (+€1.90B) | - | - | - |
ראו עוד