תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.81/― | €0.71 | ― | €6.1B/― | ― | ― | - | - | - |
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.8/€0.82 | €0.77 | 6.28% (+€0.05) | €5.83B/€5.85B | €1.41B | 315.26% (+€4.44B) | |||
12.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.76/€0.71 | €0.7 | 2.17% (+€0.02) | €5.98B/€5.79B | €1.3B | 345.27% (+€4.49B) | |||
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.5/€0.77 | €0.68 | 12.27% (+€0.08) | €5.76B/€5.49B | €1.13B | 385.76% (+€4.36B) | |||
13.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.71/€0.7 | €0.65 | 6.68% (+€0.04) | €5.76B/€5.52B | €1.09B | 405.06% (+€4.43B) | |||
25.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.68/€0.68 | €0.64 | 6.09% (+€0.04) | €5.46B/€5.24B | €1.11B | 371.17% (+€4.13B) | |||
15.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.65/€0.65 | €0.59 | 10.89% (+€0.06) | €5.32B/€5.21B | €1.01B | 414.00% (+€4.20B) | |||
27.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.61/€0.64 | €0.51 | 26.00% (+€0.13) | €5.1B/€4.95B | €961.83M | 414.76% (+€3.99B) | |||
16.02.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.6/€0.59 | €0.58 | 2.01% (+€0.01) | €4.83B/€4.8B | €915.08M | 425.09% (+€3.89B) | |||
28.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.51/€0.51 | €0.5 | 2.50% (+€0.01) | €4.22B/€4.59B | €880.29M | 421.55% (+€3.71B) | - | - | - |
ראו עוד