תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | €0.08/― | €0.08 | ― | €1.27B/― | ― | ― | - | - | - |
16.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.07/€0.07 | €0.05 | 33.72% (+€0.02) | €1.24B/€1.25B | €78.25M | 1496.85% (+€1.17B) | |||
15.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.08/€0.08 | €0.07 | 20.35% (+€0.01) | €1.25B/€1.27B | €144.79M | 780.43% (+€1.13B) | |||
17.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.06/€0.05 | €0.06 | -6.52% (>-€0.01) | €1.12B/€1.17B | €43.13M | 2614.29% (+€1.13B) | |||
16.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.07/€0.07 | €0.08 | -12.40% (>-€0.01) | €1.2B/€1.21B | €143.56M | 745.06% (+€1.07B) | |||
11.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.07/€0.06 | €0.07 | -14.81% (>-€0.01) | €1.19B/€1.12B | €104.13M | 978.11% (+€1.02B) | |||
11.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.07/€0.08 | €0.06 | 40.22% (+€0.02) | €1.17B/€1.19B | €146.02M | 716.03% (+€1.05B) | |||
13.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.07/€0.07 | €0.09 | -26.03% (-€0.02) | €1.07B/€1.09B | €118.3M | 824.48% (+€975.34M) | |||
12.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.08/€0.06 | €0.09 | -34.29% (-€0.03) | €1.01B/€1.02B | €51.76M | 1879.76% (+€972.88M) | |||
07.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.12/€0.09 | €0.09 | 2.10% (<+€0.01) | €1.33B/€934.56M | €157.79M | 492.27% (+€776.76M) | - | - | - |
ראו עוד