תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.11.2026 | 2026 (רבעון 2) | €4.6/― | €3.95 | ― | €1.49B/― | ― | ― | - | - | - |
07.08.2026 | 2026 (רבעון 1) | €3.75/€6.06 | €3.06 | 97.87% (+€3.00) | €1.36B/€1.53B | €382.19M | 299.31% (+€1.14B) | - | ||
14.05.2026 | 2025 (רבעון 4) | €3.69/€4.07 | €3.18 | 28.13% (+€0.89) | €1.28B/€1.31B | €257.24M | 409.26% (+€1.05B) | - | ||
12.02.2026 | 2025 (רבעון 3) | €3.22/€3.78 | €3.72 | 1.60% (+€0.06) | €1.17B/€1.18B | €239.01M | 394.02% (+€941.75M) | - | ||
13.11.2025 | 2025 (רבעון 2) | €3.09/€3.95 | €2.59 | 52.56% (+€1.36) | €1.11B/€1.13B | €250.86M | 349.20% (+€876.01M) | - | ||
08.08.2025 | 2025 (רבעון 1) | €3.43/€3.06 | €4.28 | -28.39% (-€1.21) | €1.15B/€1.13B | €195.1M | 477.85% (+€932.27M) | - | ||
14.05.2025 | 2024 (רבעון 4) | €2.53/€3.18 | €3.59 | -11.52% (-€0.41) | €1.12B/€1.14B | €202.52M | 460.74% (+€933.11M) | - | ||
14.02.2025 | 2024 (רבעון 3) | €4.14/€3.72 | €3.72 | 0.10% (<+€0.01) | €1.13B/€1.1B | €237.63M | 363.10% (+€862.82M) | - | ||
14.11.2024 | 2024 (רבעון 2) | €3.52/€2.59 | €3.72 | -30.33% (-€1.13) | €1.12B/€1.08B | €166.05M | 552.15% (+€916.83M) | - | ||
09.08.2024 | 2024 (רבעון 1) | €3.83/€4.28 | €4.55 | -6.07% (-€0.28) | €1.15B/€1.14B | €274.3M | 316.35% (+€867.72M) | - |
ראו עוד