תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €2.15/― | €2.33 | ― | €1.26B/― | ― | ― | - | - | - |
26.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €2.23/€1.51 | €2.35 | -35.50% (-€0.83) | €1.2B/€1.22B | €328.54M | 272.33% (+€894.74M) | - | ||
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €2.27/€2.28 | €1.58 | 44.89% (+€0.71) | €1.1B/€1.1B | €447.66M | 146.60% (+€656.26M) | - | ||
27.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €2.12/€2.43 | €1.83 | 32.84% (+€0.60) | €1.09B/€1.09B | €471.22M | 131.39% (+€619.14M) | - | ||
12.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €2.23/€2.33 | €2.87 | -19.00% (-€0.55) | €1.09B/€1.09B | €454.03M | 139.77% (+€634.58M) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €2.27/€2.35 | €1.93 | 21.30% (+€0.41) | €1.09B/€1.1B | €457.6M | 139.51% (+€638.40M) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €2.29/€1.58 | €2.38 | -33.83% (-€0.81) | €1.08B/€1.08B | €320.93M | 235.11% (+€754.53M) | - | ||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €2.14/€1.83 | €2.33 | -21.54% (-€0.50) | €1.05B/€1.06B | €365.14M | 190.14% (+€694.29M) | - | ||
24.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €2.3/€2.87 | €1.98 | 45.25% (+€0.90) | €1.06B/€1.05B | €550.32M | 91.57% (+€503.95M) | - | ||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €2.33/€1.93 | €2.87 | -32.50% (-€0.93) | €1.05B/€1.06B | €385.32M | 176.01% (+€678.20M) | - |
ראו עוד