תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2026 | 2027 (רבעון 2) | €0.98/― | €0.8 | ― | €1.97B/― | ― | ― | - | - | - |
18.05.2026 | 2026 (רבעון 4) | €1.29/€1.29 | €1.53 | -15.65% (-€0.24) | €2.22B/€2.03B | €273.86M | 639.57% (+€1.75B) | |||
14.11.2025 | 2026 (רבעון 2) | €0.88/€0.8 | €0.76 | 5.78% (+€0.04) | €2.03B/€2B | €207.59M | 862.57% (+€1.79B) | |||
09.05.2025 | 2025 (רבעון 4) | €1.22/€1.53 | €1.15 | 32.35% (+€0.37) | €2.07B/€2.05B | €334.76M | 512.11% (+€1.71B) | |||
19.11.2024 | 2025 (רבעון 2) | €0.78/€0.76 | €0.88 | -13.82% (-€0.12) | €1.89B/€1.85B | €210.97M | 778.81% (+€1.64B) | |||
14.05.2024 | 2024 (רבעון 4) | €1.04/€1.15 | €1.16 | -0.77% (>-€0.01) | €1.85B/€1.9B | €361.77M | 426.23% (+€1.54B) | |||
21.11.2023 | 2024 (רבעון 2) | €0.83/€0.88 | €0.93 | -5.02% (-€0.05) | €1.76B/€1.76B | €245.92M | 615.80% (+€1.51B) | |||
16.05.2023 | 2023 (רבעון 4) | €1.11/€1.16 | €0.99 | 17.45% (+€0.17) | €1.9B/€1.79B | €337.16M | 431.85% (+€1.46B) | |||
14.11.2022 | 2023 (רבעון 2) | €0.86/€0.93 | €0.94 | -1.71% (-€0.02) | €1.65B/€1.71B | €270.75M | 532.61% (+€1.44B) | |||
17.05.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.56/€0.99 | €1.14 | -13.39% (-€0.15) | €1.58B/€1.71B | €343.57M | 397.06% (+€1.36B) | - | - | - |
ראו עוד