תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.45/― | €0.4 | ― | €1.1B/― | ― | ― | - | - | - |
07.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.46/€0.5 | €0.5 | 1.25% (<+€0.01) | €1.25B/€1.28B | €309.3M | 314.86% (+€973.86M) | - | ||
26.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.45/€0.48 | €0.57 | -15.22% (-€0.09) | €1.37B/€1.21B | €303.71M | 300.00% (+€911.13M) | - | ||
06.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.4/€0.27 | €0.37 | -28.33% (-€0.11) | €1.28B/€1.09B | €177.63M | 512.24% (+€909.88M) | - | ||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.4/€0.4 | €0.47 | -13.33% (-€0.06) | €1.28B/€1.07B | €258.99M | 313.19% (+€811.13M) | - | ||
08.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.5/€0.5 | €0.46 | 8.11% (+€0.04) | €1.47B/€1.4B | €311.78M | 348.61% (+€1.09B) | - | ||
27.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.52/€0.57 | €0.75 | -23.97% (-€0.18) | €1.29B/€1.33B | €355.26M | 273.08% (+€970.13M) | - | ||
05.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.45/€0.37 | €0.35 | 5.26% (+€0.02) | €1.24B/€1.09B | €237.87M | 358.49% (+€852.75M) | - | ||
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.46/€0.47 | €0.37 | 25.00% (+€0.09) | €1.21B/€1.13B | €292.53M | 287.69% (+€841.57M) | - | ||
09.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.46/€0.46 | €0.38 | 21.31% (+€0.08) | €1.6B/€991.87M | €272.03M | 264.61% (+€719.83M) | - |
ראו עוד