תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.02.2027 | 2027 (רבעון 3) | /― | €0.66 | ― | €3.29B/― | ― | ― | - | - | - |
29.10.2026 | 2027 (רבעון 2) | €0.4/€0.46 | €0.67 | -30.75% (-€0.21) | €2.67B/€3.1B | €175.24M | 1668.95% (+€2.92B) | - | ||
30.07.2026 | 2027 (רבעון 1) | €0.49/€0.53 | €0.69 | -23.83% (-€0.17) | €3.07B/€2.71B | €202.08M | 1239.71% (+€2.51B) | - | ||
08.05.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.19/€0.19 | €0.62 | -69.52% (-€0.43) | €3.53B/€3.35B | €69.72M | 4705.20% (+€3.28B) | - | ||
02.02.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.19/€0.66 | €0.56 | 17.98% (+€0.10) | €2.87B/€2.72B | €257.96M | 953.16% (+€2.46B) | - | ||
30.10.2025 | 2026 (רבעון 2) | €0.31/€0.67 | €0.28 | 138.44% (+€0.39) | €2.48B/€2.76B | €262.43M | 953.60% (+€2.50B) | - | ||
31.07.2025 | 2026 (רבעון 1) | €0.53/€0.69 | €0.43 | 62.35% (+€0.27) | €2.43B/€2.67B | €274.81M | 870.72% (+€2.39B) | - | ||
08.05.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.37/€0.62 | €0.09 | 611.97% (+€0.53) | €3.6B/€3.54B | €246.56M | 1335.47% (+€3.29B) | - | ||
03.02.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.6/€0.56 | €0.51 | 11.00% (+€0.06) | €2.82B/€2.8B | €227.03M | 1132.46% (+€2.57B) | - | ||
31.10.2024 | 2025 (רבעון 2) | €0.49/€0.28 | €0.39 | -28.48% (-€0.11) | €2.6B/€2.71B | €113.32M | 2294.95% (+€2.60B) | - |
ראו עוד