תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.24/― | €0.14 | ― | €1.91B/― | ― | ― | - | - | - |
20.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.22/€0.16 | €0.13 | 26.00% (+€0.03) | €1.76B/€10.63B | €246.77M | 4209.20% (+€10.39B) | |||
01.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.16/€0.14 | €0.11 | 21.80% (+€0.02) | €1.84B/€8.11B | €127.46M | 6259.77% (+€7.98B) | |||
14.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | -€0.02/€0.13 | €0.2 | -37.50% (-€0.08) | €1.61B/€6.85B | -€7.28M | 94112.96% (+€6.85B) | |||
26.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.15/€0.11 | €0.23 | -50.37% (-€0.12) | €1.8B/€6.87B | -€1.36B | 605.87% (+€8.23B) | |||
16.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.18/€0.2 | €0.26 | -20.53% (-€0.05) | €1.91B/€7.62B | €149.49M | 4999.18% (+€7.47B) | |||
28.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.23/€0.23 | €0.28 | -17.79% (-€0.05) | €1.99B/€9.24B | €205.9M | 4385.48% (+€9.03B) | |||
16.02.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.25/€0.26 | €0.24 | 7.47% (+€0.02) | €1.94B/€10.03B | €225.63M | 4346.93% (+€9.81B) | |||
29.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.31/€0.28 | €0.45 | -38.26% (-€0.17) | €1.89B/€12.9B | €288.23M | 4377.16% (+€12.62B) | - | - | - |
16.02.2022 | 2021 (רבעון 4) | €0.22/€0.24 | €0.19 | 28.90% (+€0.05) | €1.78B/€11.27B | €216.85M | 5098.07% (+€11.05B) | - | - | - |
ראו עוד