תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2027 (רבעון 1) | €0.23/― | €0.2 | ― | €2.03B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.21/€0.31 | €0.17 | 84.21% (+€0.14) | €2.01B/€2.09B | €160.05M | 1205.59% (+€1.93B) | - | ||
07.05.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.17/€0.19 | €0.15 | 23.53% (+€0.04) | €1.89B/€1.95B | €79.58M | 2355.06% (+€1.87B) | - | ||
05.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.33/€0.36 | €0.3 | 21.21% (+€0.06) | €2.06B/€2.11B | €172.56M | 1123.83% (+€1.94B) | - | ||
06.11.2025 | 2026 (רבעון 1) | €0.17/€0.2 | €0.19 | 4.76% (<+€0.01) | €1.88B/€1.92B | €100.14M | 1814.29% (+€1.82B) | - | ||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.17/€0.17 | €0.15 | 11.76% (+€0.02) | €1.87B/€1.89B | €24.14M | 7711.11% (+€1.86B) | - | ||
08.05.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.12/€0.15 | €0.1 | 54.55% (+€0.05) | €1.79B/€1.8B | €92.09M | 1850.49% (+€1.70B) | - | ||
05.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.28/€0.3 | €0.23 | 26.92% (+€0.06) | €1.95B/€2B | €192.23M | 940.93% (+€1.81B) | - | ||
07.11.2024 | 2025 (רבעון 1) | €0.15/€0.19 | €0.14 | 31.25% (+€0.04) | €2.31B/€2.3B | €106.4M | 2065.55% (+€2.20B) | - | ||
08.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.14/€0.15 | €0.13 | 21.43% (+€0.03) | €2.23B/€2.3B | €44.71M | 5054.00% (+€2.26B) | - |
ראו עוד