תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19.01.2027 | 2026 (רבעון 4) | €4.46/― | €4.18 | ― | €2.28B/― | ― | ― | - | - | - |
16.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €4.42/€4.51 | €4.32 | 4.56% (+€0.20) | €2.27B/€3.05B | €693.93M | 340.00% (+€2.36B) | |||
15.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €4.17/€4.76 | €3.8 | 25.47% (+€0.97) | €2.21B/€2.99B | €730.64M | 308.70% (+€2.26B) | |||
15.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €3.6/€3.7 | €2.97 | 24.40% (+€0.73) | €2.18B/€2.86B | €593.65M | 381.45% (+€2.26B) | |||
16.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €4.01/€4.18 | €3.46 | 20.98% (+€0.73) | €2.21B/€2.96B | €677.82M | 336.59% (+€2.28B) | |||
16.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €3.96/€4.32 | €3.6 | 19.90% (+€0.72) | €2.19B/€3.06B | €707.36M | 331.90% (+€2.35B) | |||
16.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €3.57/€3.8 | €3.34 | 13.67% (+€0.46) | €2.14B/€2.96B | €639.31M | 362.32% (+€2.32B) | |||
14.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €3.05/€2.97 | €2.7 | 9.93% (+€0.27) | €2.1B/€2.82B | €522.02M | 439.28% (+€2.29B) | |||
16.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €3.31/€3.46 | €2.45 | 40.88% (+€1.00) | €2.1B/€3.01B | €607.98M | 395.88% (+€2.41B) | |||
17.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €3.26/€3.6 | €3.56 | 1.01% (+€0.04) | €2.07B/€3.04B | €645.58M | 370.32% (+€2.39B) |
ראו עוד