תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €5.35/― | €5.34 | ― | €2.01B/― | ― | ― | - | - | - |
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €4.25/€4.47 | €4.86 | -7.92% (-€0.38) | €1.67B/€1.74B | €224.42M | 675.70% (+€1.52B) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.6/€1.73 | €1.7 | 1.58% (+€0.03) | €1.17B/€1.22B | €1.35B | -9.98% (-€135.01M) | |||
11.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €4.28/€3.44 | €4.28 | -19.62% (-€0.84) | €1.47B/€1.37B | €249.46M | 449.82% (+€1.12B) | |||
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €6.01/€5.34 | €5.28 | 1.02% (+€0.05) | €1.85B/€1.65B | €370.16M | 345.89% (+€1.28B) | |||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €4.75/€4.86 | €4.26 | 14.08% (+€0.60) | €1.68B/€1.62B | €293.27M | 452.13% (+€1.33B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.68/€1.7 | €1.73 | -1.55% (-€0.03) | €1.21B/€1.21B | €103.72M | 1066.38% (+€1.11B) | |||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €4.1/€4.28 | €4.14 | 3.46% (+€0.14) | €1.47B/€1.46B | €262.87M | 455.10% (+€1.20B) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €5.59/€5.28 | €6.21 | -14.84% (-€0.92) | €1.73B/€1.69B | €324.56M | 420.39% (+€1.36B) | |||
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €4.79/€4.26 | €5.01 | -15.00% (-€0.75) | €1.64B/€1.58B | €262.87M | 500.00% (+€1.31B) |
ראו עוד