תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €4.03/― | €3.75 | ― | €8.17B/― | ― | ― | - | - | - |
31.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €4/€4.01 | €3.65 | 10.02% (+€0.37) | €8.04B/€8.28B | €1.72B | 381.79% (+€6.56B) | |||
01.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €3.81/€3.86 | €3.52 | 9.62% (+€0.34) | €7.67B/€7.83B | €1.66B | 372.86% (+€6.17B) | |||
11.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €3.72/€3.75 | €3.54 | 5.79% (+€0.21) | €7.71B/€7.81B | €1.36B | 472.81% (+€6.45B) | |||
31.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €3.73/€3.75 | €3.51 | 6.85% (+€0.24) | €7.69B/€7.68B | €1.72B | 346.60% (+€5.96B) | |||
01.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €3.6/€3.65 | €3.43 | 6.23% (+€0.21) | €7.45B/€7.57B | €1.57B | 381.03% (+€6.00B) | |||
01.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €3.5/€3.52 | €3.34 | 5.33% (+€0.18) | €7.35B/€7.23B | €1.49B | 384.88% (+€5.74B) | |||
06.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €3.51/€3.54 | €3.2 | 10.58% (+€0.34) | €7.51B/€7.38B | €1.54B | 380.12% (+€5.85B) | |||
31.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €3.48/€3.51 | €3.24 | 8.54% (+€0.28) | €7.48B/€7.45B | €1.38B | 439.10% (+€6.07B) | |||
02.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €3.38/€3.43 | €3.18 | 7.84% (+€0.25) | €7.4B/€7.37B | €1.48B | 397.11% (+€5.89B) |
ראו עוד