תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09.11.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.1/― | €0.1 | ― | €1.14B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.1/€0.12 | €0.09 | 26.42% (+€0.02) | €1.1B/€1.14B | €107.26M | 962.32% (+€1.03B) | - | - | |
24.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.07/€0.08 | €0.06 | 22.87% (+€0.01) | €1.07B/€1.09B | €70.66M | 1438.39% (+€1.02B) | |||
05.02.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.1/€0.11 | €0.1 | 9.51% (<+€0.01) | €1.06B/€1.1B | €100.24M | 992.66% (+€995.01M) | - | - | |
07.11.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.1/€0.1 | €0.1 | -2.56% (>-€0.01) | €1.02B/€1.03B | €90.36M | 1041.94% (+€941.45M) | |||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.1/€0.09 | €0.11 | -14.39% (-€0.02) | €996.7M/€990.69M | €86.26M | 1048.55% (+€904.43M) | - | - | |
28.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.06/€0.06 | €0.06 | -4.01% (>-€0.01) | €964.79M/€978.3M | €58.46M | 1573.39% (+€919.84M) | - | ||
05.02.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.1/€0.1 | €0.1 | -0.58% (>-€0.01) | €1.01B/€1.01B | €93.47M | 985.71% (+€921.39M) | - | - | |
06.11.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.1/€0.1 | €0.11 | -7.92% (>-€0.01) | €981.58M/€1B | €94.24M | 961.41% (+€905.99M) | - | ||
05.08.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.08/€0.11 | €0.06 | 70.90% (+€0.04) | €959.61M/€1.01B | €101.78M | 887.52% (+€903.33M) | - | - |
ראו עוד